1350 WINDCHIME LN

MELBOURNE, Florida 32935 · Brevard County · Parcel 27 3720-05-A-3

$454 200
Assessed Value
$454 200
Market Value
Annual Tax
$454 200
Taxable Value
Ownership
Owner1245 West Eau Gallie Partners
Mailing Address1600 Sarno RD Ste 209 Melbourne FL 32935
Property Details
Year Built2024
Living Area2 631 sq ft
Lot Size2 614 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Building Value$384 200
Just (Market) Value$454 200
Assessed Value$454 200
Taxable Value$454 200